Už je to tady 😊,

jsme moc rádi, že Vám můžeme představit novou verzi portálu Trivi. Níže naleznete přehled změn, oproti stávající verzi. Věříme, že nové funkce oceníte a využijete pro přehlednost Vašeho podnikání. Nejprve začneme často kladenými dotazy klientů, kteří už na novou verzi přešli, a poté níže naleznete změny, které jsme do nové verze přinesli.

Nejčastější dotazy

Jak se dozvím o přesunu do nové verze?

Několik dní před přesunem obdržíte informační e-mail. Po samotném fyzickém přesunu Vám do schránky přijde pozvánkový e-mail s odkazem. Na tomto odkazu budete vyzváni k doplnění Vašeho celého jména a nového hesla.

Co se stane se starým portálem?

Původní portál bude přístupný, ale už jen v režimu pro čtení. Najdete na něm všechna data, která jste nahráli před přesunem. Je možné z něj například stahovat dokumenty anebo najít staré úkoly.

Jaká data se přesouvají?

Přesouvají se zaúčtované doklady, kontakty z adresáře (pouze ty, které byly někdy použité na dokladu). Přenese se také celé nastavení firmy, číselné řady, účetní osnova.

Co se nepřesouvá?

Nepřesouvají se všechny uživatelské účty. Bude přenesen pouze účet majitele firmy, ostatní uživatele musíte pozvat znovu. Důvod tohoto omezení je změna ve správě uživatelů a jejich oprávnění. Není možné přenést účty s omezeným přístupem přenést, stejně jako to bylo v původní verzi. Necháme proto na Vás, abyste oprávnění daným uživatelům určili. Neriskujeme tak, že Váš zaměstnanec uvidí data, která nemá.

Co se stane se soubory v dokumentech?

Ze sekce Dokumenty přesouváme pouze vybrané složky. Pokud potřebujete přenést nějakou Vaši vlastní složku, kontaktujte Trivi.

Hlavní změny

Nové e-maily pro zasílání dokladů

Pokud jste zasílali doklady do portálu vygenerovaným e-mailem, musíte si vygenerovat nový přímo v sekci Doklady. Staré e-mailové schránky neplatí.

Dashboard a reporty

Na dashboardu najdete přehled pohledávek a závazků. Oproti první verzi se pokročilé reporty generují přímo na dashboardu. Níže naleznete seznam možných.

Nahrávání dokladů do portálu

Jedna z největších změn se týká nahrávání dokladů do portálu. Najdete je nově v Nahraných dokladech v sekci Doklady.

Vytváření dokladů

Doklady se ukládají automaticky při změně. Vznikne z nich koncept, který je možné libovolně upravovat. Doklad nakonec můžete odeslat ke zpracování anebo ke schválení.

Můžete také vybírat více bankovních účtů, používat neomezené množství číselných řad, zadávat ceny s DPH i bez, vypnout automatické počítání a vytvářet zakázky a střediska přímo z dokladu.

Přehled dokladů

Nově nabízíme více hromadných akcí (např. hromadné odeslání ke zpracování).

Šablony dokladů

Podobně jako v internetovém bankovnictví můžete vytvořit šablony příkazů, můžete na portále vytvářet šablony dokladů. Z nich můžete vytvářet nové doklady buď ručně anebo vytvořit opakování. Pak se v zadaném intervalu doklad vytvoří automaticky sám.

Šablony e-mailů

Nebudete odkázáni na jeden předdefinovaný text emailu. V nastavení si vydefinujte libovolné množství šablon, které se později použijí pro odesílání dokladů e-mailem nebo upomínkování.

Banky

V této nové sekci najdete přehled vygenerovaných příkazů k úhradě, případně nahrajete bankovní výpisy.

Dokumenty

V dokumentech nalezne buď výstupy od Trivi, anebo si zde můžete ukládat soubory, které lze později přiložit třeba k dokladům.

Nastavení

Celé nastavení je nyní lépe strukturované a přehledněji rozdělené. Nově v něm můžete vytvářet skupiny uživatelů, přiřazovat jim oprávnění, anebo třeba spravovat přístupy na API.

API

Nové API umožňuje pokročilou integraci s aplikacemi. Obsahuje téměř 200 end-pointů, namísto 7 v první (neboli stávající) verzi.

Dejte nám vědět, co se Vám na portálu líbí, co Vám (ne)vyhovuje, anebo co byste změnili. Budeme moc rádi, pokud nám napíšete jakoukoliv zpětnou vazbu. Čím více nám toho napíšete, tím více se portál může podobat právě Vaší představě😊.

Dotazy anebo poznámky k úpravám rádi vyřídíme emailem na: podpora@trivi.com.

Váš Tým Trivi